Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyha hajnali 2-kor vettem...

Hogyha hajnali 2-kor vettem be 1.25mg frontint és délbe inni fogok lehet belőle baj?

Figyelt kérdés
Hajnali 2-kor vettem be a frontint és ma délbe megyünk rokonokhoz és ott azért menni szokott kemény ivászat:D Rá 10 órára már lehet inni?Hatását már egyáltalán nem érzem

dec. 26. 08:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Nyugodtan. Egyszerre tilos. Illetve, roviddel elotte/utana, a maj/duodenum/vekonybel enzimek miatt, de meg ugy is nehez eljutni sima 1.25mg-al barmilyen riziko faktorba. Ahhoz brutal mennyisegu alkohol es brutal mennyisegu alprazolam kell, amibol elobb lesz vomitus (taccs), mint barmi.


Tulsagosan fel van fujva a benzodiazepinek meg alkohol tema. Eleg nehez oda eljutni, hogy mento legyen a vege.


A benzodiazepinekrol hosszutavon: [link]


U.I: A lancetbe nem kerul be barmilyen tanulmany, klinikai eredmeny, velemeny. Oda eleg nehez eljutni, mivel egy vilag-vezeto forraskent van szamontartva a klinikai eredmenyek stb.. tekinteteben.

dec. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jobban beállsz
dec. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Alkohol hatását egyáltalán nem érzem,inkább azt érzem mintha megint vettem volna be nyugtatót.🤣
dec. 26. 11:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha neked 1,25 mg kell egyetlen alkalommal is, akkor hogyan szoktad kibírni nélküle? Mondjuk délig. Ez elég függőségnek megfelelő mennyiség.
dec. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hetente/Két hetente szedek be ennyit ha nagyon rám törne a szorongás/alvászavar.Nekem a kezdő adag is 0,75 volt,kisebb mennyiség nem segített sosem
dec. 26. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!