Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 0,25mg-os frontint szedek...

0,25mg-os frontint szedek szoronásra, pánikbetegségre, lehet vele együtt inni a nyugtató teakeveréket?

Figyelt kérdés
2016. jún. 24. 19:25
 1/4 anonim válasza:
A nyugtató teák általában elég gyengék, szóval szerintem igen, de azért mindenképp akkor, ha lefekvéshez készülődsz, és ne napközben!
2016. jún. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha nappal iszom, mi bajom lesz? :\ mert este szoktam a fél frontint bevenni lefekvés elött..
2016. jún. 24. 19:36
 3/4 anonim válasza:

Lehet hogy fokozza a gyógyszer hatását, illetve tompább, nyomottabb leszel, ezért írtam, hogy ha együtt akarod, akkor inkább lefekvés előtt.

De ha nappal nem szeded a frontint, akkor ihatod nappal a teát, mert jóval gyengébb a hatása, mint a gyógyszernek.

2016. jún. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szoval akkor ha reggel szedek egy felet meg este, akkor ihatok nappal egy teat? :)
2016. jún. 24. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!