Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek az orvoshiányra...

Szerintetek az orvoshiányra megoldás lehet a hobbicélú állatorvoslás betiltása és az orvosok átképzése normális dokikká?

Figyelt kérdés
Mégis csak fontosabb egy ember mint terhes morzsi kutya ultrahangvizsgálata.

dec. 26. 13:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
86%

Ez kesz😂😂😂😂

A legostobabb kerdes a mai napon.

Az is valami👏

dec. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
85%

Az, persze, megoldas.


Jelentettem a provokativ szar kerdesed :D

dec. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
80%
veled komoly bajok vannak,szerintem kezeltesd magad,mert mér nem tudom hanyadik kutya gyűlőlős kérdést teszed fel. Szétbejglizted magad ??? :D :D
dec. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
84%

Ha pont a te életed és Morzsi közt kellene választanom...🤔🤔🤔

Nem kérdés, ugye?🤭

dec. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem viccből írom, de anno az egyetemen beszéltünk róla, hogy szívesen ráhúznánk még 1-2 évet, ha mellette kapnánk papírt humán területű képesítésről is. Nem orvosiról nyilván, de pl. képalkotó diagnosztikai területen (CT, rtg., UH,) vagy akár mentési területen simán megállná a helyét egy állatorvos, sőt, ha lenne a humán gyógyszeradagolás miatt egy segítő orvos ott, akár kisebb sebészeti ellátásoknál is helytállna egy állatorvos. És igen, bűnözők és harctéri ellátásban most is sok helyen állatorvos kezel embereket. Mint ahogy sok esetben humán orvos állatot.


Gyerekként a kerítésben felakadt kutyánk sebeit a körzeti humán orvos doktornő varrta össze.

dec. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
62%
Legfeljebb holtversenyben a legprovokatívabb kérdés. Szerintem ez is ő: https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ke..
dec. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
41%

A megoldást a pálya vonzóvá tétele jelentené.

Ami alaphangon egy jó fizetéssel kezdődik.

dec. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem megfontolandó ötlet. Bár az állatok cukik, a sürgősségire bevitt szédelgő alkeszok pedig büdösek, de lennének olyan területek talán, amit szívesen csinálnának az átképzett orvosok. Azért mellékállásban, heti max. 20 órát engedném őket kisállatokkal is dolgozni, hogy ne felejtsék el, kereshessenek egy kis mellékest és Morzsi is megkapja a neki járó UH vizsgálatot.
dec. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
69%
Nem lenne egyszerűbb a betegségeket betiltani?
dec. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Akik szerint hülyeség, melyik lenne a jobb?

Mondjuk egy CT. vagy ultrahang, vagy szemölcs levétel esetén.


A.: A mi most van, hogy hónapokat vársz.


B.: X összegért, 1 nap alatt megcsinálja egy felszereltebb állatorvosi rendelő vagy klinika?

dec. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!