Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Volt ma délután rendelés a...

Volt ma délután rendelés a szombathelyi Váci úti rendelőben? Valamint a holnapi nap folyamán lesz e rendelés? Melyik orvosok rendelnek?

Figyelt kérdés
Sok kérdés tudom, de fogalmam sincs rendelnek e az orvosok a két ünnep között... A bejáratra ki szokták függeszteni, ha van valami változás vagy egyéb információ, sajnos azonban per pillanat (így este) meglehetősen távol vagyok a rendelőtől, és módom sincs elmenni, hogy megnézzem. Ha valaki adna infót megköszönném. Annyira nem sürgős a dolog, hogy az ügyeletet keressem, viszont ha tudnám, hogy nincs rendelés, akkor megfontolnám, hogy még ma konzultáljak az ügyeletes orvossal. Ha nem kapok választ akkor természetesen hplnap reggel felhívom a rendelőt. Köszönöm, ha valaki tud informálni.
dec. 28. 19:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt előbb kellett volna, a holhapit még megnézheted

[link]

dec. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia, félreérted. A rendelési időkkel tisztában vagyok.... Arra vagyok kíváncsi FIZIKAILAG van e ott valaki. Sajnos több helyen is előfordult (tavaly is...), hogy az ember odament,aztán kiderült, hogy nincs rendelés - papíron persze van, lásd Google. Ha nem rendelnek azt ki szokták függeszteni a bejárati ajtóra, de más módon nehéz megtudni - legalábbis este.
dec. 28. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!