Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » JOHNSON'S BABY Hintőpor 100g...

JOHNSON'S BABY Hintőpor 100g helyett mit érdemes használni?

Figyelt kérdés

Érzékeny a bőröm az intim területen, gyakran viszketett, amíg nem próbáltam ezt a hintőport. Elég kínos. A kenőcsök nem váltak be, nem is a legjobbak mert könnyen felfázom. A JOHNSON'S BABY Hintőpor (a kisebb kiszerelés, kifejezetten érzékeny bőrre) tökéletesen bevállt.

Most betiltották. Sok hintőport próbáltam, de a többi nem segít. Évek után, megint kereshetek más terméket és aggódhatok a viszketés miatt.

Rengeteg bőrgyógyásznál jártam annó (magán és állami). Nem tudtak segíteni. Csak ez a hintőpor segített.

Néha találok még elvétve raktáron, magas áron, de előbb utóbb nem lesz. Így is 5-ből 4-szer kiderül hogy mégsincs raktáron.

Itt egy link hogy konkrétan melyik termékről van szó: [link]


dec. 28. 21:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Én bemennék egy dobozzal a patikába, hátha tudnak segíteni. Az összetevők közül a parfüm felesleges, talkum meg kapható lehet: [link]
dec. 29. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet. Tényleg jó ötlet. Valószínű ez a talkum lehet a kulcs. A többiben nincsen. Emiatt nem gyártják már, mert a babák belélegezték. Nekem messze van a kezelt terület hogy belélegezzem. Utánajárok, kérdezek a dolognak.
dec. 29. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!