Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Érdemes ezzel...

Mit tegyek? Érdemes ezzel szakemberhez fordulni?

Figyelt kérdés
Több hónapja állkapocs ficammal vitt be a mentő (ásításkor nem bírtam vissza csukni a szám és fájt, zsibbadt). Messze volt a kórház, nem is rögtön értek ki, a szájsebészeten szokták kezelni az ilyet de ott 2napig nem volt orvos, így a gégészetre vittek, ahol több doki is próbálkozott, röntgenen is voltam. Nehezen oldották meg, de sikerült. A következő az lett volna, hogy másik kórházba visznek át és bódításba izomlazítóval próbálják megoldani vagy műtik. Pánikoltam de a mentősök és orvosok meg tudtak nyugtatni. Viszont azt mondták bármikor újra megtörténhet már, vigyázzak nagyon és ne ásítsak, ne harapjak túl nagyokat stb. Eltelt azóta pár hónap de van egy kis szorongásom, hogy mi lesz ha újra megtörténik. És altatniuk kell. Vagy épp nem tudnak ellátni. És brutális fájdalom volt ahogy próbálkoztak összecsukni.
dec. 9. 17:42
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!