Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha délben eszek egy Loranxilt,...

Ha délben eszek egy Loranxilt, este 8-kor ihatok alkoholt?

Figyelt kérdés
2 hete szedem. És elég jól tervezek inni, mert szilveszter lesz:D

dec. 30. 00:38
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és napi 1-et szoktam enni. Kétszer volt, hogy napi 2-t, mert a szívem még mindig össze-vissza vert a stressztől, erre szedem egyébként.
dec. 30. 00:40
 2/4 anonim ***** válasza:
2%

Ez sajnos nem fluoxetin, vagy fluvoxamin tartalmú gyógyszer, szóval jobb, ha nem, elég "szép hossú lista van, hogy mit okoz a lorazepám, és az alkohol együtt.


"Az alkohol és a lorazepám keverésének mellékhatásai lehetnek



Szédülés

Lomha

Álmosság

Légszomj

Viszketés

Csalánkiütés

Szívdobogás

Légzési depresszió

Szívroham

Kóma

Görcsrohamok

Halál"

dec. 30. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
6%

Nem. Minimum 12, de inkább 16 óra után ihatsz alkoholt, és ez minden hassonló gyógyszerre igaz.

Ha inni akarsz, akkor aznap hagy ki ezt a gyógyszert.

Gondolom szilveszter niatt kérdezed.


Magát a gyógyszert pedig minnél előbb hagyd el.

dec. 30. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
80%

Kerdezo, latom ismet kitetted a kerdest, annak ellenre, hogy tisztan levezettem miert hogyan.


Ezt reszletesen kifejtettem, szakszeruen. Miert irtad ki a kerdest megint ha megkerdezhetem?


A 2-es felsorolt egy betegtajekoztatot random mellekhatasokkal


A 3-mas alaptalanul 12 meg 16 orazik - ha meg nem akkor irja le tudomanyosan, hogy miert 12 meg 16 ora - es azt irja, hagyd el a gyogyszer annak tudata nelkul, hogy kapod valamiert - a szived (szorongas) miatt.


Nem tudom miert kellett kiirni megint a kerdest, nem is toroltek. Leirtam, hogy egy gyogyszert mi befolyasolja.


Aki nem tud errol itt a link: https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egyeb-kerdesek__125..

dec. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!