Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A háziorvosi rendelők mikor...

A háziorvosi rendelők mikor nyitnak ki 2024 januárban?

Figyelt kérdés

jan. 1. 01:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
2024.01.02
jan. 1. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
4%

Alzheimered van? Leírtad a választ a kérdésedben:

2024 januárban

jan. 1. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

1


A legtobb szabira megy tobb hetre vagy 1 honapra, jo sokan panaszkodnak, hogy el fog fogyni a gyogyszer (kardiologia, pszichiatria stb). Valoban holnap mar dolgozni kell, de mar most kiveszik a szabit, mar akinek nincs gazdasagi tarsasag formaju haziorvosi rendeloje, mert neki korlatlan a szabadnap kivetel, pl Bt., mint az enyem aki 1 honapra elment, 1 hetre visszajott 1 honapra megint elment 2 hetre vissza, aztan 2 hetre el, 2 het vissza, ilyen hektikusan amikor kedve szottyan. A legtobben nem dolgoznak meg kb. atlagban 1 - 2 hetig, aki teheti.

jan. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
18%
3-as nem igaz, amit írsz, van helyettesítés. MINDIG! Hogy az én ho-m szabira megy, egy dolog, akkor megyek a helyettes dokihoz.
jan. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

4


Reszben igazad van, van helyettesites, de milyen. Aki eddig X haziorvoshoz jar ami kb jelenleg virusos/bakterialis fertozesek tomkelegeben kb. naponta ha nem 100 ember, atsozza a masikra. Szerinted belefer az idejebe, es mennyit tud le, azzal, hogy "aludjon, igyon teat, neocitran, viszlat" kb, mert olyan sok ember jon mert a masik elment szabicskara 1 honapra mondjuk?


A masik resze meg nem igaz. Egy Rt.-ben ha egy haziorvos praktizal akkor elmegy megint 2 hetre szabira, nincs ellatas, max a reszvenyesek meg a konyvvizsgalo. Aki elvegzi a feladatot, abbol lehet 1 vagy 2, tokmindegy. Remelhetoleg 2, akik haziorvosok, de ha 1 akkor bukta, ahogy irtam, az enyem elment 1 honapra utana hektikusan szabira. Igen am, de amikor o PhD-zott, letett egy eskut. Akkor most szabi vagy az orvosi esku? Persze o is ember, de olyat, hogy fel evig alig dolgozik csak heteket, az nem orvos.


Vagy Bt.ben ahol a masik fel mondjuk az asszisztens is akar, mit csinal? Ő is szabira megy vagy mashol is asszisztens, egyeb.

jan. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
7%

Utolsó háziorvos vagyok, akkora baromságokat írsz hogy az hihetetlen. Egyrészt nincs PhD. Másrészt nincsenek háziorvosi részvénytársaságok, de BTk se nagyon. 90 százalékunk Kft.

Végül a helyettesítés megoldása kötelező, ráadásul többségünk alig megy szabira. Én két hetet voltam összesen 2023ban.


Az hogy a te háziorvosod el tud menni egy hónapra, az az ő dolga. Ha ez téged zavar szabad orvosválasztás van. Lehet menni máshoz.

A mostani légúti fertőzések ellátása jó esetben pedig tényleg ennyi, hogy bő tolyadék, tea, méz stb.

jan. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%

Gyogyszeresz vagyok gyogyszerellatasi szakkepesitessel.


Teljesen hulyeseget irsz. A haziorvos valasztas korlatozott, evente egyszer lehet es az orvos el is utasithatja - sok beteg arra is panaszkodik, hogy mit tudunk ajanlani mert a haziorvos nem veszi fel a telefont. Nem egyszer hallom.


Es mi a fene az, hogy nincs doktori PhD? Mi az, hogy nincs PhD?


Na jol van, fejezd be az abnormalis allitasaidat mert felrevezetsz masokat.


Es ne tuntessed fel kritizalva a kijelenteseimet, amiket fent irtam. Ugyanazokat ismetled amiket en elismertem egy masik kommentelonek. Ha beakarsz vagodni, akkor legkozelebb nezz korbe, hogy mi a valosag, hatalyos jogszabalyok.

jan. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
90%
30-40 perccel a rendelési idő megkezdése után, mint mindig.
jan. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
5%

Köszönöm hetes azt megszoktuk már, hogy az átlag gyógyszerész segghülye.


Nem PhDzünk. Doktori címünk van és nem tudományos fokozatunk. Pont.


Másrészt senki nem nézi hányszor váltasz háziorvost. Papíron 2x lehet. Az az EÜ dolgozó aki meg nem tud magának normális háziorvost találni annyit is ér. Nyilván ott is hülye vagy és nem szívesen vennének át

jan. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!