Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hol lehet kapni emberi fogyasz...

Hol lehet kapni emberi fogyasztásra alkalmas bentonit agyagport vagy bármilyen más formában levő /kapszula stb/ bentonit agyagot?

Figyelt kérdés

Több hónapja keresem a neten és egyszerűen sehol nem találtam illetve egyetlen egy weboldalon lehet kapni de már ott sincs készleten.

Kozmetikai, minden más használatra van már, de sajnos étkezésit sehol nem találok csak reklámozza minden oldal, hogy mennyire jó.



jan. 1. 15:55
 1/2 anonim ***** válasza:
59%
Agyagport akarsz enni? Tényleg? És az mire jó? Ne dőljél már be a netes baromságoknak. Ennyire el vagy keseredve? Túlsúlyos vagy és ettől várod a csodát?
jan. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Olvass kicsit utána a bentonit agyag jótékony hatásairól mielőtt itt személyeskedsz! :) 25 éves fiatal lány vagyok 53 kg 163 cm tökéletesen meg vagyok elégedve a súlyommal! Te mint doktor biztosan tudnál ellenérveket írni miért is ne fogyasszak bentonitot szóval szívesen elolvasom azt is ;)

Egyébként krónikus betegségem van amire 10 éve gyógyszer gyógyszer hátán, gyomorgyulladás reflux stb, és már nem akarok gyógyszerezni ahogy legutóbb a 100.-ik orvos is mondta “ha elvan gyógyszer nélkül, akkor ilyen fiatalon én nem gyógyszerezném.” Ellenben valamilyen termeszetes gyogymodot szeretnék találni a folyamatosan fennálló problémáimra aminek csak töredékét és nem tul sulyos reszet irtam le.

Kösz a nem tul kedves szavakat menj és tanulj egy kis modort!

jan. 30. 23:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!