Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mivel kenjem/mossam, hogy...

Mivel kenjem/mossam, hogy végre elmúljon a viszketés?

Figyelt kérdés

18-ra kaptam csak időpontot bőrgyógyászhoz, viszket és korpás a hajam, illetve a szemeim sarkai is pirosak, csípi a könny ha esetleg ásítok pl.

A hónaljam is nagyon száraz lett az utóbbi időben, mi lehet a gond szerintetek? 5. hónapja szoptatok, kb 1 hónapja van ez durvábban, előtte sosem volt ilyen gondom.

(Fejbőrömre már próbáltam speciális ampullás kencét, szemem köré Uriage ekcéma elleni krémet de semmi.)


jan. 2. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:
En a helyedben bemennek egy patikaba es megkerdeznem a gyogyszereszt. Mondd el ugyanezeket
jan. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Amiket jelenleg használok gyógyszertárban kaptam őket.
jan. 2. 15:08
 3/5 anonim ***** válasza:
A helyedben egy laborra is kernek idopontot. Foleg ha a patikus altal ajanlott cuccok nem valnak be. Siman lehet h hormonalis dolgok allnak a hatterben vagy valamilyen hiany
jan. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fejbőr viszketés és korpásodás lehet demodex szőrtüsző atka jelenlétének következménye is.
jan. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4-es, amikor erősödik a fejbőrviszketés akkor kezd a szemem is bevörösödni, az is lehet tünet atkára vagy az csak a hajas fejbőrön jelentkezik? Én eddig ekcémára gyanakodtam.
jan. 3. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!