Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől szédülök már hónapok óta?

Mitől szédülök már hónapok óta?

Figyelt kérdés

A szédülés amit érzek nem feltétlenül jár egyensúlyvesztéssel, sokkal inkább egy állandóan nyomó érzést érzek a fejemben. Mintha valami nyomás lenne benne, vagy hasonló. Nehéz belőni pontosan az érzést, de nem múlik el már hónapok óta, és nem csak hullámokban jön rám, hanem egyfolytában, megállás nélkül. Az intenzivitása hullámzik, de nem volt még olyan nap, hogy teljesen elmúlt volna.

Voltam már neurológián, füll-orr-gégésznél, kardiológián, nem találtak sehol semmi elváltozást. Magas néha a vérnyomásom, de azt kezelem, illetve az betudható annak, hogy a szédülés miatt kicsit szorongok, mert már ennyi idő után elviselhetetlen. Koponya MR még nem volt, csak egy CT februárban (egy baleset miatt, de nem mutatott ki semmi rosszat), így most majd egy MR időpontra várok.

Járt már valaki így? Ha igen kérlek írd le a tapasztalatodat!



jan. 3. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Belső fül?
jan. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A fül-orr-gégész nem talált a fülben semmi erre utalót.
jan. 3. 19:43
 3/6 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Találtak azóta valamit, leírnád. Köszi!

Hasonló cipőben járok.

márc. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Sajnos nem.

Azóta annyi változott hogy volt koponya MR ami negatív lett, nem találtak semmi problémát.

Néha vannak napok amikor jól érzem magam (ezelőtt nem volt még 1 nap sem) de sajnos nem találtam megoldást.

Én pszichés eredetű problémára gondolok. Kipróbáltam a kineziológiát, és majd szeretnék menni pszichológushoz is.

Kineziológusnál eddig 1x voltam, még járni fogok többször.

Amit még észre vettem hogy amikor meleg vagy hideg front van akkor felerősödik a szédülés/fejfájás.

Te eddig miket próbáltál?

márc. 16. 19:12
 5/6 anonim válasza:

Koponya MR nekem is volt, negatív lelettel. Ezen kívül ugyanúgy voltam fül-orr gégészeten 2x-er is. Valamint több vérvételen, amiből nem nagyon lehet tudnak kiindulni. Most nyaki manuálterápiára járok, valamint lesz endokrinológia és belgyógyászati vizsgálat célzott laborral terveim szerint.

A tüneteken nekem általában enyhítette a milgamma-n, magnézium (magnosolv), de nem mindig és nem szedem (nem is lehetne szedni) rendszeresen. Ezen felül elhagytam a koffeint és az alkoholt is próbálom minimálisra tenni (hozzáteszem, eddig sem ittam sokat). Továbbá gyakran ízesítettem a tejeskávét fahéjjal, azt is abbahagytam.

Majd még megírom mire jutottam a tervezett vizsgálatokkal.

márc. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Milgamma és magnézium kúrát én is nyomom, egyértelműen nem tudom megmondani hogy amikor van olyan hullám hogy jól érzem magam az ezektől lenne-e, de ennek ellenére szedem őket.

Kíváncsi vagyok nálad mit hoz ki a vizsgálat.

márc. 20. 10:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!