Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Thai masszázsra megyek, de...

Thai masszázsra megyek, de sosem voltam masszőrnél, mire készüljek?

Figyelt kérdés

Sosem voltam semmilyen masszőrnél, és most kaptam egy thai masszázsra ajándékutalványt. Miben menjek, mit kell majd levennem, hogy zajlik az egész?

Köszönöm, ha leírod a tapasztalatod, minden érdekel.



jan. 5. 15:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Végig mennek az egész testen, de ha akarod akkor szólj, hogy mit ne (mondjuk sérült pl) meg mire többet (pl derekad/vállad stb).

Ha nem zavar a meztelenség (mindig betakarnak teljesen kivéve azt a testrészt, amit masszíroznak), akkor az olajos szerintem közelebb ál a legtöbb emberhez.

A tradicionálist én jobban szeretem, de tényleg hajtogatnak, ami lehet furcsa (és fájdalmas).

jan. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
13%
Ha meztelenül fekszel fel,akkor tudni fogja hogy kéred a happy finist
jan. 7. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Ha nő vagy, akkor jó eséllyel nem lesz happy finish. A 12-t nagyon lepontoztátok, de igazat ír.

Férfiaknak egy kis gyűjtés:


Az Anandát tudom javasolni. Ott garantáltan nincs extra szolgáltatás. Ha egy igazán jó masszázst akarsz, akkor Pongwan-t javaslom a Fogarasi úti szalonból.


A Thai Oázisban is jártam Csillaghegyen, és ott éreztem a levegőben, hogy az emeleti ablakon vágnának ki, ha rákérdeznék a happy end-re. Ott Ta-nál voltam. Annyi negatívum volt, hogy nem vette az ölébe a lábamat, hanem egy párnát rakott alá a masszázs megfelelő pontjain.


Azt mondják, hogy a Lurdy házban sincs (Thai Masszázs Centrum).


A Medi-Thai szalonról is azt olvastam, hogy a masszázs nagyon profi, más nincs. Viszont nagyon szép nő a masszőr.


A Nuad-ban nagyon is van extrázás, de a vékonyabb masszőrtől egy rendkívül jó olajos masszázst lehet kapni, és nem vette a szívére, hogy nem kértem egyéb, erotikus dolgokat.


A Smile szalonról olvastam, hogy nagyon kellemes a kézi levezetés. Ha a pároddal mész, és szomszédos fülkében vagytok, akkor tőle halkan fogják megkérdezni, hogy akar-e happy finish-t. De olvastam ilyen történetet máshonnan, egy légtérben is. A feleség éppen fordult, és szerencsére nem figyelt.


A Thailine-ban minden van. Kézi és orális levezetés, 69, csók, többedik alkalommal, szimpátia esetén szex, és időnként gomba, szifilisz és tripper is. Bocs. Nancy-t szeretik ott nagyon.


A Thai Heart-ban, a Szív utcában Cherry ráült a vendég kezére kivágott nadrágban, és egy gyors zuhany után 69-be vágták magukat.


Hosszan lehetne még sorolni. Budapesten három helyet tudok, ahol csak masszázs van, azokat felsoroltam. Lehet engem is lepontozni, de igazat írok. Én sem hittem el korábban.

febr. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Bocsánat, négy. Elszámoltam.
febr. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!