Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » El szeretnék menni masszázsra...

El szeretnék menni masszázsra és/vagy köpölyözésre. Ugye ilyenkor a hátnak szabadon kell maradnia. A kérdés az lenne, hogy a vetkőzés hogy zajlik? Mármint én lefekszem, a masszőr meg utána jön be, miután lefeküdtem?

Figyelt kérdés

Meg én csak max derékig szeretném megmasszíroztatni magam, de most akkor gatya maradhat rajtam?

Meg utána hogy van? Hogy tudok felöltözni meg minden?

Ami azt illeti, elég szégyenlős vagyok, de muszáj elmennem, mert nagyon fáj mindenem, csak nem szeretném, hogy meglássa a melleimet vagy ilyesmi. A sportmasszőr férfi, és hát na. Szóval, valaki el tudná mondani, hogy zajlanak ezek?


2021. jan. 29. 12:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nálam volt egy paraván, ott levetkoztem, addig elfordult a masszőr, felfekudtem a masszázs ágyra, a törülközőt pedig csipotol lefelé magamra terítettem, volt rajtam alsónemu.

Én így is feszelyezve ereztem magamat, csak azért vettem igénybe mert ajándékba adták. Többet nem megyek. :D

2021. jan. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj arra, hogy ő olyan mint egy orvos. És naponta lát felsőtesteket. Amúgy hátmasszázsra járok évek óta, igaz nőhöz, de a hasonfekvés után kigombolja a melltartót, majd vissza. Ennyi. Normális masszőr vagy paravánt használ vagy nem néz rád amíg felfekszel. Voltam férfinél is, és messze nem vagyok olyan csinos, fiatal és szép, hogy ne lenne mit szégyellnem.
2021. jan. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem, a masszőr végig bent szokott lenni a szobában (bár biztos van kivétel), de természetesen diszkréten elfordul, nem fog megnézni miközben egy szál bugyiban felfekszel az ágyra. Fontos neki, hogy senki ne érezze kellemetlenül magát, hiszen akkor többé nem hozzá menne a vendég.

A masszázs alatt be leszel takarva, szóval ha a hátadat csinálja éppen, akkor deréktól lefelé egy törölköző vagy pléd lesz rajtad, ettől nem kell tartanod. Amúgy ha megkéred, biztos adaadja ezt a törölközőt előtte és akkor azzal tudod takarni magad, amíg felfekszel az ágyra. Enélkül se nézne, de ha neked ez kell, hogy konfortosabban érezd magad, nem hiszem, hogy problémát csinálna ebből bárki is. Biztos nem te vagy az első nagyon szégyenlős vendége.

2021. jan. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!