Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elment a hangom! Mit tehetek?

Elment a hangom! Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Egy pár napja elvileg mandulagyulladásom van.

Tegnap már nem fajt, viszont elkezdett elmenni a hangom. A mai nap arra kelltem hogy ugy tudok csak beszelni mint ha suttognék. Mit tudok ezzel kezdeni? Mikorra jöhet vissza?!



jan. 7. 06:15
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
A férjed legalább fellélegzik
jan. 7. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
#1 Méghogy nem élünk nőgyűlölő országban és nincs szükség a feminizmusra. :) Te vagy az élő bizonyíték mindkettőre. Azért jók a tiédhez hasonló kommentek, mert lehet mutogatni a kételkedőknek.
jan. 7. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2. Szerintem hagyad, ugy sem érti. En is tudnek mit hozzáfűzni, de egy ilyen visszamaradott lénynek nincs értelme. Ugy sem képes felfogni.
jan. 7. 07:17
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem férfiként kétszer volt így,hogy elment a hangom,teljesen.

Pálcikás jégkrémet lassan, szopogatva ettem meg és aznap estére már visszajött a hangom,de eredeti "állapotában" másnapra.

Talán ezt megpróbálhatod !

jan. 7. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A jégkrémet nem javaslom, ha mandulagyulladásod van érdemes elmenni vele orvoshoz hogy kiderűljön mi miatt gyulladt be. Ha nem tudsz dokihoz elmenni, kamilla teát kortyolgass meg vannak ilyen szirupos készítmények ami torokra van.
jan. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elég nagy már, biztos hazatalál.
jan. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!