Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nyaki nyirokcsomó műtét után?

Nyaki nyirokcsomó műtét után?

Figyelt kérdés

Rosszindulatú nyaki nyirokcsomóm van ezért elfognak távolítani minden mirigyet a nyakamból még a mandulámat is.

Kérdésem az lenne, hogy ezután a műtét után mit lehet enni vagy mit nem? Gondolom majd az orvosok ott elmondják de messze van a kórház ahol műtenek és nem tudom mit vihetek és mit nem inni vagy enni.

Bár gondolom nem is fogok tudni utána enni.

Válaszaitokat előre is köszönöm.



jan. 7. 16:01
1 2
 1/20 Senior Séf ***** válasza:
40%
A műtét előtt telefonon fel fognak világosítani.
jan. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

1

Nem tudom máshol mi a szokás de nem nem világosítanak fel, csak a megadott időpontra be kell mennem a műtét előtt egy nappal. Sosem hívtak a műtét előtt ha így lenne nem tettem volna fel a kérdést.

jan. 8. 20:00
 3/20 anonim ***** válasza:

Meselj már kicsit erről a betegségről

Hogyan alakult ki milyen tünetei voltak

Stb

jan. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

3

Véletlen vettem észre apró pici csomó volt a jobb oldalon a nyakamnál ami hosszú ideig nem okozott panaszt, de elég nagyra nőtt látszik is egy nagy "dudor" a nyakamon. Nem fáj de sokszor voltam lázas igazából nekem ennyi volt a panasz. Azt hittem egyszerű "zsircsomó" de vettek mintát és rosszindulatú. Sokat mesélni nem tudok még az elején vagyok nemsokára műtenek utána folytatódik a további kezelések sorozata.

jan. 9. 21:35
 5/20 anonim ***** válasza:
Majd meselj milyen volt írd meg :) jobbulást
jan. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Nem világositanak, tapasztalat. Kórházban van dietetikus, ő tud segíteni.
jan. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Hát mint írtam a kórház messze van így bemenni nem tudok rákérdezni amire szeretnék, ott van dietetikus de hozzá időpont kell. (Mindenhová)

Hívtam a kórházat annyit mondtak ahogy megvan beszélve menjek be a műtétre.

Vidéken élek és nem tudom vigyek e bármit is amit megtudok majd enni. A családom minden nap nem tud jönni hozzám sőt valószínű majd csak értem jönnek.

De mostmár mindegy majd lesz valahogy, nem viszek inkább semmit.

jan. 10. 08:10
 8/20 anonim ***** válasza:

Amúgy mandulabol kiindulva hideget kellene enned,mint pl fagyi.

Viszont folyadek viz,ivole.

Enni inkább joghurt,ami könnyen lemegy

Vagy pl alma lereszelve,banan ilyen pepes dolgok :)

És nagyon sok erőt neked.

jan. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Milyen daganatra gyanakszanak amúgy?
jan. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Nem gyanakszanak sajnos már tudják rosszindulatú a daganat.

A fejbiccentő izmon találtak egy rosszindulatú nyaki nyirokcsomót . Mindent eltávolítanak, a nyakamból. (Nyirokcsomókat, nyálmirigyet, pajzsmirigyet, mandulát) Viszek valami pépeset, olyat amit megehetek mert cukorbeteg is vagyok. Köszönöm egyébként a válaszokat.

jan. 10. 12:12
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!