Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ludtalpas vagyok kb 3 éve...

Ludtalpas vagyok kb 3 éve hordom a talpra készített talpbetétet viszont nem segített sőt rosszabb lett a lábam. Sok embertől azt hallottam hogy nem jó a lúdtalp betét sőt még jobban el gyengíti a láb izmait, szerintetek hagyjam el vagy sem?

Figyelt kérdés
jan. 7. 16:58
 1/8 anonim ***** válasza:
47%

Az a "sok ember" az mind szakember? Végzett orvos, ortopéd szakorvos, netán gyógytornász?

Vagy csak a fészbúkon meg tiktokon önképző, mindenkinél mindent jobban tudó, nyolc általánost is csak alig elvégzett zsenik?

jan. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen olyan emberek akik ezt tanultak és ezzel foglalkoznak
jan. 7. 17:30
 3/8 anonim ***** válasza:
Vagyis orvosok? Akkor miért nem azt csinálod, amit az orvos mond?
jan. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egészségügyi szakember vagyok, és lúdtalpas. Volt 4 féle betétem. Egyik sem volt jó, sőt, az utolsótól gyulladás lett a talpamban, ami hónapokig tartott. Azóta nem hordok betétet.
jan. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azért mert az egyik azt mondja hogy jó és segít. A másik meg azt hogy nem jó sőt csak rosszabb lesz tőle a lábad.
jan. 7. 17:34
 6/8 anonim ***** válasza:
És nem hiszel az egyiknek, nem hiszel a másiknak, viszont hiszel majd nekünk, a gyíkhu híresen szakértő közönségének?
jan. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És azóta jobb a lábad amióta nem hordod?
jan. 7. 17:39
 8/8 anonim ***** válasza:
7.hez. Lassan 6 éve nem hordom, és sem jobb, sem rosszabb nem lett. Annyi, hogy minőségi, sportcipőket viselek. Rezgéselnyelős talppal.
jan. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!