Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan számolják egy rokkant...

Hogyan számolják egy rokkant ember magasságát?

Figyelt kérdés
Például aki a térdeit nem tudja rendesen kinyújtani, vagy gerinc problémái vannak? És aki egyáltalán nem tud felállni?

jan. 8. 02:46
 1/5 A kérdező kommentje:
Apám a katonaságban 175 cm volt. Azóta eltelt kb 35 év, mindkét térde mütve volt, és most egyiket sem tudja rendesen kinyújtani, és az orvosi papírjaira 166 cm van felírva, mert simán csak falhoz állítós módszerrel mérték. Oké, hogy a korral összemegy az ember, de 9 centit biztosan nem zsugorodott, csak nem tudja kihúzni magát.
jan. 8. 02:50
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez azért érdekes, mert a doki ránéz a papírjára...166cm/70kg - picit fogynia kell. Közben meg valójában nem túlsúlyos, mert 175 cm.
jan. 8. 02:59
 3/5 anonim ***** válasza:
És ez a doki csak a papírokra néz vagy időnként a páciensekre is szokott?
jan. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"És ez a doki csak a papírokra néz vagy időnként a páciensekre is szokott?"


Haha, nem konkrétan ilyen eset, csak megemlíteném, hogy ismerek olyan orvost, aki a telefonjából se néz fel, mindent az asszistens csinál, aztán a doki orra alá dugja az aláírnivalót, az aláfirkantja, azt' viszlát...

jan. 9. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez történetesen egy lelkiismeretes, kedves doki. Csak érdekességképpen elmeséltem ezt a sztorit. Annál az esetnél én is jelen voltam, és közbeszóltam, hogy doktorúr, ez biztos túlsúly? Mert a fater szerintem nem 166 centi. Erre kimentette magát, hogy jó-jó, ő csak figyelmeztet, mert a rossz térdeivel mégúgysem szabadna elhíznia.
jan. 9. 07:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!