Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Levették a rokkantsági ellátás...

Levették a rokkantsági ellátás pénzemet , de nem is javult az állapotom, érdemes fellebbezni, vagy csak elhúzzák az időt, vagy és rosszabul járok?

Figyelt kérdés

2019 ben voltam felülvizsgálaton ahogy előtte is, a megszokott papírokat vittem, mint mindig!


Annó 81% rokkantságom volt szerintük, 2019 után meg 67% ra levettek és a közgyógyomat is elvették , ez hogy lehet?


Akkoriban volt ez mikor sokaktól el is vették az ellátást!



2021. nov. 19. 03:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Nemtudom, de ha ugy erzed jogtalan, akkor erdemes fellebezni.
2021. nov. 19. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyebkent milyen egészségügyi problemad van?
2021. nov. 19. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
SLE, csontritkulás, bottal járok,
2021. nov. 19. 05:33
 4/8 anonim ***** válasza:

En ugy hallottam az ottani orvosok egy gec.ik. Nem igazi orvosok.

Nemtudom hogy megy, de mindekeppen beszelj az ugyintezovel (nem orvossal, aki megallapitotta)

2021. nov. 19. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem 67,5% -ról lett 51% RA - SLE nehezen bírok menni én is. A rokkantpénzből kb 30ezer minusz,kb a felére esett. De 22-ben ismét menni kell majd felülvizsgálatra. Meglátjuk, hogy alakul a történet, valószínűleg ha lehetne választani inkább az 500 ezer mint évekig hadakozni velük.
2021. dec. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hogy akarsz fellebbezni egy 2019-es dologra?


Ha úgy érzed, rosszabbodott az állapotod, kérjed a felülvizsgálatot. Csak csatolni kell hozzá az ezt igazoló orvosi dokumentumokat.

2021. dec. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Dkov06 válasza:
100%
Ha 2019 volt felülvizsgálat akkor kellet volna most nem lehet nincs már lehetőség felebbezni eltörölték ezt maximum bírosági keresetet lehet benyujtani illeték mentes illetve érdemes ilyenkor pártfogó ügyvédet fogadni persze utána kell nézni hogy műlködik 2022 felülvizsgálatot megkell várni hadakodni kell és nem az 500 ezer ft elfogadni mondani kell ott az orvosnak hogy fáj menni nem birsz dolgozni se tudsz fáradêkony vagy idegileg kivagy stb én is rokkant vagyok C2 64% ról indultam akkor még lehetett felebezni elis êrtem hogy 71% legyen ezt kétévre kaptam meg 2020 ba volt vizsgálat ott irtam a kérelmet hogy ez is gond azis a születéskori miatt stb és nem vették el a 71% úgy kell csinálni mondani az összese bajodat ügyeskedni kell 27 éves vagyok és én is ügyeskedtem így lett 71% ;) mutatni kell kifele hogy nyomorék vagy ráis kel egy kicsit játszani pofázni pofázni hogy ez a bajod az a bajod és akkor van esély a magassabb % ra töbi ember aki irt azokkal ne foglalkozz rám hallgass én már vêgig csináltam tudom a titkot kicsit rafináltnak is kell lenni mutasd kifele hogy nyomorék vagy lássa az orvos bizottság ha hülyének nyominak néznek az se baj csak a % felfele mennyen
2021. dec. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Senior Séf ***** válasza:
100%
Nem az orvosokkal van a baj, hanem a törvénnyel. Ha nem vagy véglegesítve, csak azt nézik, romlott-e az állapotod. Ha nem, csökkentik a munkaképtelenség mértékét. Köszönd Orbánnak.
2022. jan. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!