Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Luminova...

Mi a véleményetek a Luminova Esztétikai Fogászatról (Debrecen)?

Figyelt kérdés
Bölcsesség fog eltávolításán gondolkodok. Van véleményetek a fent említett fogászatról? Árban szerintem nagyon kedvező, de egyben furcsa is. Egy ilyen beavatkozást kb 50 ezer forintért végeznek el máshol (foganként), itt elvileg 20 ezer forint ennek a díja.

jan. 8. 14:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Sima foghúzáson mikerülne 50 ezerbe? Ha műteni kell az se 50 ezer, de persze a fogorvosok kapzsisága határtalan.
jan. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én jártam ott, modern, igényes hely.

Maximum sima foghúzást csinálnak, bölcsességfogat nem húznak, mert nincs szájsebészet.

Nekem is műteni kellett a bölcsesség fogat, engem egyből szájsebészhez küldtek onnan( akivel egyből össze is kötöttek)utána viszont visszamentem a többi fogam rendbe rakására hál Istennek, nyugodtan mondhatom.

Eddig féltem a fogorvosoktól, nagyon sok a kókány, akinek csak a pénz a lényeg..

Azóta csak hozzájuk megyek, meg akinek csak tudom bátran ajánlom őket!

jan. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!