Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék szerezni igazolá...

Hogyan tudnék szerezni igazolást múlt hét csütörtök és péntekre?

Figyelt kérdés
Az volt a helyzet hogy le voltam betegedve. Nem volt nagy dolog de a házi orvost nem tudtam fel hívni (isten tudja miért nem csörgött ki) és amikor hétfőn sikerült felhívni hogy tudna-e adni igazolást arra a 2 napra azt hittem hogy a fejemet is leharapja. Ha tudtok bármilyen tanácsot adni azt megköszönöm
jan. 10. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
10%
Nem tud adni, mert naplózni kell. Mi lett a vége a beszélgetésnek?
jan. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
Válts normális orvosra. Ő ad igazolást.
jan. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy.

Ha kamasz vagy, anyuék igazolhatnak pár napot az iskolában.

Ha felnőtt, szabadságot kell kiíratni arra a két napra.


Legközelebb meg le kell fáradni személyesen a dokihoz, ha nem éred el. Se előre, se visszamenőleg nem írhat táppénzre.

jan. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Már hogy a fenébe ne írhatna? Én is volt, hogy két nappal később hívtam fel a dokimat táppénzért, és simán adott. Okádok-fo*ok, megmozdulni nem tudok, akkor nem az jár a fejemben, hogy felhívjam, hanem, hogy amikor nem okádok és fo*om össze magam, akkor lélekjelenlét nélkül aludjak. De amikor közel 40 fokos lázam volt két napon át folyamatosan, akkor sem hívtam fel, mert meg sem tudtam fogalmazni egy ép mondatot. Ha nagyon gáz az év, talán, TALÁN évente 1 vagy maximum 2x becsúszik, hogy felhívom. Egyébként? Nemrég jeleztem neki kb 4 év után, hogy élek, de beteg lettem előző nap, nem mentem dolgozni, szeretnék táppénzt. Utólag megírta, következő szabadnapomon elmentem érte.
jan. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Oh azt elfelejtettem írni hogy iskolába kell. De tényleg orvos váltás lesz a vége.

Amúgy #1 az volt a beszélgetés vége hogy valószínűleg megszínleltem a betegségeket (8at) mert egy közel 20 éves férfi nincs amiért ennyiszer beteg legyen. Főleg úgy hogy mindig kivizsgált kivéve most

jan. 10. 22:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Normális orvos nem fog utólag adni, a rendszerük sem engedi tudtommal.
jan. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Régebben lazább volt a rendszer, de mióta minden felhő alapon megy, nem tudja átírni, ez nem jófejség kérdése. Előre se adhat (max lezárásnál, ha hosszabb táppénz) és visszamenőleg se.

Múltkor lementem betegen - de munkában lázasodtam be, szóval munka után este, aznapra még logikusan nem kellett betegszabi. Hiába voltam ott, hiába került be a rendszerbe, hogy engem aznap látott el, külön le kellett telefonálnom másnap, hogy vegyen fel táppénzre, mert nem engedte neki előre.


Visszamenőleg talán egy napra tud felvenni, szigorúan technikai okokból, hiszen simán lehetsz beteg délutánra úgy, hogy a doki reggel rendelt. Vagy ha hétvégén dolgoznál, és akkor leszel beteg, akkor logikusan nem tud ellátni, hiszen az orvos hétvégén nem rendel.


De az, hogy hétfőn visszamenőleg nem ad előző hét csütörtökre, az nem a dokin múlik.

jan. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!