Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tényleg ne foglalkozzak vele?

Tényleg ne foglalkozzak vele?

Figyelt kérdés
Két és fél éves kislányomnál pár napja észre vettem, hogy orr fújásnál mindig van benne egy minimális vér. Nem vérzik az orra és tényleg minimális. Két orvosnál voltunk, konkrétumot egyik se mondott hogy mitől csak azt, hogy ne foglalkozzak vele majd elmúlik. De én csak szeretnék megnyugodni, hogy másnál is előfordult már ilyen? És ha igen mitől volt?

jan. 15. 10:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a fűtés miatt száraz a levegő, kiszáradt az orra. Ha az orvos szerint nem kell vele foglalkozni, ne aggódj.
jan. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Száraz a levegő a szobában. Nekem is szokott minimális vér lenni orrfújásnál, ha elfelejtek párásítani. Érzékeny az orrnyálkahártya az alacsony páratartalomra.
jan. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tényleg valószínű, hogy a száraz levegő miatt lehet. Egy hatóanyag nélküli tengervizes orrspray segíthet az orrnyálkahártyának.
jan. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Száraz nagyon a levegő, a sok orrszívás szintén szárítja az orrbyálkahartyát. Érdemes lenne beszerezni egy hideg párásítót, az javítana.
febr. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!