Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fül gyulladás lehet?

Fül gyulladás lehet?

Figyelt kérdés

Tegnap úgy ébredtem, hogy fáj a fejem és szédülök enyhén.. Estére a fülem elkezdett bedugulni. Ma reggel úgy ébredtem hogy a bal fülem teljesen elvolt dugulva. Nálam ez már elofordult anno, kimosták a fülem és helyre jött minden.

Hívtam az orvost de szerdán tud csak fogadni. Gondoltam veszek addig spray ami feloldja a fül zsírt. Használt is, mostanra nincs bedugulva a fülem de iszonyatosan szédülök, émelygek. És kB 5 percenként heves szívdobogást érzek, olyan mint amikor sokat futsz és kifulladsz. Köhögés inger. Úgy 2-3 mp az egész.


jan. 15. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Van vénynélküli fülcsepp is, pl Otipax. Ez a sima fülgyulladást néhány nap alatt rendbehozza. Ha a tiedet nem is, amíg orvoshoz jutsz, kihúzod vele.
jan. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Körte vagy farkasfecskendővel kimosod. Online patikában lehet rendelni.

Sós, meleg vízzel.

jan. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezzel az otthoni kimosassal meg a patikában kapható spraykkel az a baj, hogyha lyukas a dobhartyad valamilyen gyulladás vagy betegség miatt (a kicsi lyuk nem feltétlen fáj), akkor nagyobb kárt csinálsz mint hasznot. Nem véletlenül vizsgálnak meg fülmosás előtt meg sokszor nem is vizzel nyomják.


Amúgy meg sós vizet nehogy befecskendezz de még simán se, úgyse tudod olyan optimális nyomassal belőni a vizet hogy jó legyen.


Amit tehetsz hogy parafin olajat csepegtetsz. Ez oldja.

jan. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem mégis sikerült egy komoly fülgyulladás után (fülzsír + huzat).


[link]

jan. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!