Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az normális, hogy sűrűn kell...

Az normális, hogy sűrűn kell kakilnom?

Figyelt kérdés

Nem, hogy napi 2x hanem van, hogy 5x is érzem az ingert de mindig csak keveset csinálok...eléggé frusztráló, mert az inger viszont teljesen olyan mint amikor komoly eset van. De nálam csak annyi jön ki mint egy babának.

Nem kemény nem lány, állagát tekintve tökéletes. Csak ez, hogy sokszor keveset elég zavaró.

20l


jan. 15. 20:23
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Urulógia!
jan. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
stressz
jan. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Megint ez a lányok hogyan kaklinak perverz... Miért kell mindenhéten kakilós kérdéseket feltenned és oda írni, hogy lányok vagy 20/l?
jan. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

#3 Tegnap is volt egy, a vendégségben használjam-e a bidét kérdéssel, ott asszem 23 éves volt a kérdező...


Persze, tudom, lehetne akár maga a kérdés valós is, de könyörgöm, ebből a szempontból teljesen mindegy, hogy most hány éves a kérdező, illetve milyen nemű...

jan. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Valós a kérdés! Nem tudtam, hogy ezen az oldalon már annyi a kamu, hogy a valósat is annak tekintik. Az oldal szintje csökkeni fog így...
jan. 15. 20:39
 6/10 anonim ***** válasza:
Amugy az IBS szokott ilyen tüneteket okozni
jan. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az én kérdésemben nem mindegy, hogy hány éves vagyok. Szeretem minden korban más az anyagcsere...
jan. 15. 20:40
 8/10 anonim ***** válasza:

#20:37

Persze, lányok kakálós kommentjeire akarja cibálni...

jan. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Naponta maximum 3 széklet, hetente minimum 3 a normális, orvosi értelemben.


Ha téged zavar az 5, menj el orvoshoz, gasztroenterológushoz, ő majd kivizsgál, ha szeretnéd.

Fel fogja tenni neked a szokásos kérdéseket, hogyan étkezel, mennyit mozogsz, milyen vitaminokat szedsz, szedsz-e bármilyen gyógyszert stb. Vérvétel, ultrahang, széklettenyésztés, gyomortükrözés, béltükrözés stb.

jan. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez nagyon egyszerű. Nem mész el, csak napi 1x és helyreáll a rend.
jan. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!