Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » El kezdtem edzeni de félek...

El kezdtem edzeni de félek hogy csak fogyni fogok , nem szeretnék mert így is sovány vagyok már ! Leginkább tömeget szeretnék növelni ! Azt hogy hogyan lehetőség elérni ? 26/Nő

Figyelt kérdés
jan. 16. 13:30
 1/6 anonim válasza:
100%
sokat kell enni
jan. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt akartam írni én is. Amellett hogy mozogsz, egyél is mellette!
jan. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%

Inkább fogadj fel egy személyi edzőt legalább 1 hónapra aki ír neked egy étrendet, utána lesz valami fogalmad, hogy mit is kell csinálni.

Ha ezt csinálod sokkal jobban jársz, mintha itt vársz válaszokat

jan. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fehér kenyér, házi kolbász, jó császár szalonna lila hagymával és beindul a hízás.
jan. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ahogy a 3mas írja.

Egy jó (!!) edzéstervvel lehet izmot epíteni. Viszont ha az étkezés nincs rendben akkor hiába.

Számolj kalóriát. Egyél a súlytartási kaloriád felett 2-300 kalóriával. Ímés legyen meg a 75 gramm feherje naponta.

Ha ez megvan akkor garantaltan fogsz izmot epiteni es nem fogsz fogyni.

jan. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Metionin ***** válasza:
Súlyzós edzés és normális étkezés, rám egy év alatt jött 5 kiló (nekem ez nagyon jónak számít).
jan. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!