Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az normális, hogy 39 évesen...

Az normális, hogy 39 évesen nincs egy ősz hajszálam/szőrszálam sem?

Figyelt kérdés

Ilyen létezik? Másokat is megkérdeztem, de ők sem látnak sehol a hajamban. Ha hagyom kinőni a borostám, abban sincs ősz szál.


Nem tudom ez mennyire gyakori.



jan. 16. 15:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Normális. Nekem a hajamban 41 évesen elvétve akad 1-2 ősz szál. Közben az egy évvel fiatalabb haverom meg 60%-ban ősz. Ki milyen géneket örökölt. Mivel semmire nincs amúgy kihatással az ember egészségével kapcsolatban, nem is számít igazán.
jan. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
De mondok még durvábbat: ismerek egy 60 év körüli csávót, hihetetlen dús (már-már abnormálisan dús), és koromfekete hajjal, koromfekete bajusszal. Annyira durván néz ki, hogy simán lehetne műhajnak, műbajusznak gondolni, de neki ilyen.
jan. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Gyakori, hidd el, nem vagy különleges. 😊
jan. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

#2

Arra nem gondoltál, hogy festi?

Korda Gyuri bácsi se ősz még 100 évesen meg jó pár rock sztár. Mind festik a hajukat.

jan. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hamarosan lesz, nekem úgy 42 körül jelent az ősz szőrszál az arcomon. Talán már tucatnyi is van három év után. A hajamon csak elvétve.
jan. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nehezen tudom elképzelni, hogy még a bajuszát is. A csávó különben is ugyanúgy néz ki, mint 30 éve. Ismerem, mármint úgy, hogy elég feltűnő jelenség. Ha a haját festi, akkor plasztikáztat is, mert ránca sincs szinte. Én ha ránézek, egyértelműnek látom, hogy ő csak ilyen szerencsés genetikailag. A felesége mostanra vagy 20 évvel tűnik idősebbnek nála, pedig fiatalabb is.
jan. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 tothp ***** válasza:
A hajam 45 után kezdett őszülni itt-ott. Ma sem látványos. 51/f
jan. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
42 vagyok, nem őszül a hajam, a borostám is csak itt-ott. Ez azért nem olyan ritkaság.
jan. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Na és a 39 éves kopaszok? Róluk se feledkezzünk meg!
jan. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Genetika tesó, nekem már 17 évesen is volt egy ősz szál a szakállamban.
jan. 17. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!