Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon szőrös típus vagyok. A...

Nagyon szőrös típus vagyok. A hasamon, és a mellbimbóimon nagyon sok és nagyon erős szálú szőrszálak vannak. Ez még normális?

Figyelt kérdés
Normális válaszokat szeretnék.Már iszonyatosan zavarnak ezek a problémák.Ráadásul mindig szőrbenövéseim vannak. És ahol kinyomom, a hegek sem tűnnek el kb.6 hónap után. A többi testrészemen sem jobb a helyzet. Mit lehetne tenni a szőrbenövések ellen? Már mindent kipróbáltam. SŰRGŐS! 14/L
2011. okt. 24. 18:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Valószínű, hormonális problémáid vannak. Vizsgáltasd ki magad háziorvossal
2011. okt. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
el kéne mennedorvoshoz. Az erős szőrnövekedés hormonzavarra utal, valószínüleg tesztoszteron túltermelésed van. Ez később a megtermékenyülést is megakadályozza. Menj el orvoshoz, rendbehozzák
2011. okt. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A mindenben a gyanta is benne volt?
2011. okt. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jól írták a hormonális zavart, nem csak a szőr miatt, de a lassú sebgyógyulás is erre utal. Kérj beutalót endokrinológiára.
2011. okt. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet alkati adottság, de lehet hormonprobléma is. Más gond nincs? Nem vagy túlsúlyos? Menzeszed rendben van? Nincsenek pattanásaid?
2011. okt. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 DexaN válasza:
Azt olvastam a menta teák (bor vagy fodor tökmindegy) jók női szőrösödés ellen (1-1 kúrának 6 hetet szoktak írni). De nem tudom utána visszatér-e a probléma. 26/F
2017. ápr. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!