Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szteroid függőség ellen mit...

Szteroid függőség ellen mit tegyek?

Figyelt kérdés
A terhességem utolsó hónapjaiban kezdődött nálam a homlokomon egy hatalmas tűz szerű folt azt hittem ha megszültem elmúlik.Szülés után három hónappal mentem bőrgyógyászhoz és felírt nekem szteroidos krémet jó nagy adagot kb egy fél évre valót pár használat után tökéletesen tiszta lett a bőröm,de amikor megpróbáltam abba hagyni újra futó tűzként terjedt voltam más orvosnál,aki egy szteroid mentes krémet írt fel semmit sem használt kb 5 hónapja kenem szteroidal minden este,de leakarok állni mit tegyek?

jan. 17. 12:25
 1/2 anonim ***** válasza:

vényköteles?

ha igen, akkor ne írasd fel.

jan. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 ha5ctx ***** válasza:

A pikkelysömörre sajnos csak a szteroid ér valamit!

Van akinél az sem sokat....

Hallottam sófürdőről, de az is kb heti kettőször, aztán vagy ér valamit, vagy nem.

Volt anno 1-2 nyár, mikor napi szinten medencéztünk gyerekekkel, az ugye klóros, akkor szinte teljesen eltünt minden folt.

Holt Tengerben kellene hetente pancsiznunk, akkor lehet örökre eltűnne ez a szar!

jan. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!