Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Reggel óta háromszor hánytam,...

Reggel óta háromszor hánytam, az normális?

Figyelt kérdés
Tudom, valószínű elkaptam valamit, de mennyire normális, ha enni sem tudok olyan hányingerem van és csak egy banán van bennem.
jan. 19. 10:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem te is tudod a választ....
jan. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Normalis, ha nem tudsz enni ilyenkor, nem is kell. A lenyeg, hogy igyal.
jan. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hasmenésed is van?
jan. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok hányós, sosem voltam így, beteg sem szoktam lenni, így kicsit megvagyok ijedve, egyedül vagyok itthon és mozdulni nem tudok.
jan. 19. 10:22
 5/11 A kérdező kommentje:
#3 Reggel volt csak, azóta csak hányás.
jan. 19. 10:23
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hányás után várj 15-30 percet és utána 5 percenként igyál meg 1-2 korty vizet vagy teát. Ha benned marad 1 óra múlva is, akkor növelheted az adagot, ha nem, akkor maradjon a kortyolgatás. Ha kiszáradásig jutnál (extrém szomjúság, száraz száj, magas pulzus stb), akkor infúzió fog kelleni.
jan. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja és ajánlom az ORS port. Vény nélkül kapható, pótolja az elvesztett elektrolitokat, sókat, ezeket nagyon fontos pótolni, nem csak a vizet!
jan. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
jan. 19. 10:28
 9/11 anonim ***** válasza:
Jobbulást!
jan. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, én is minden reggelt így indítok :)

Viccet félretéve: a banán nem jó választás, hányás után megterhelő. Folyadékot és sós ropogtatnivalót javaslok, meg ha nem múlik, akkor egy orvost. Később, ha már jobban tudsz enni, akkor sós vízben főtt krumpli. Napközben ihatsz nyers krumplinak a levét is, nyugtatja a gyomrot.

És jobbulást!

jan. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!