Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fővárosi Medicovernél, ha...

Fővárosi Medicovernél, ha találnak valamit gasztroenterológián/nőgyógyászaton/ urológián a tükrözés vagy egyéb vizsgálatok után ( pl polyp, sipoly, áteresztő bél szindróma) stb esetén, meg is műtik, vagy nem vállalják a komolyabb műtéteket?

Figyelt kérdés
jan. 19. 14:05
 1/3 qborka ***** válasza:

Természetesen műtenek is.


Ám,ha azért mész oda,mert a munkáltatód fizet neked évi x.összeget, amiből kijön néhány szakorvosi vizsgálat,a műteti beavatkozásokért fizetned kell, esetleg kapsz minimális kedvezményt.


A honlapon fent vannak a műtétek árai. Magasak.

Ezeket kell fizetned,ha ott szeretnéd a műtétet is


Ha elmész oda egy szakorvosi diagnózisért, viszont a műtétet tb alapon, állami helyen szeretnéd, akkor valószínűleg ott újra kell kezdeni az egészet, mármint a vizsgálatokat.

jan. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Hasonló műtétekről sajnos nem találtam infót a honlapon. Nem fizet a munkáltatóm, mivel munkanélküli vagyok sajnos. Már csak akkor megyek, ha sikerül megszereznem a pénzt rá, mivel tb alapon évek óta leráznak azzal, hogy együtt lehet élni a problémámmal, illetve voltam privát dokinál évekig visszajárva, mire ez lett a "diagnózis". Konzultáció privátban volt, a vizsgálat pedig tb alapon. Azóta ez is megszűnt, a semmiért pedig nem fizetek ugyanannak a dokinak. Szóval ha egyszer lesz lehetőség, mindenképp privátban szeretném, ahol foglalkoznak is velem.
jan. 19. 14:52
 3/3 qborka ***** válasza:

Ez itt a nőgyógyászati műtétek ára Bp Medicover

[link]

lehet,más magán eü. olcsóbb.

jan. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!