Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan legyen mély, rekedtes...

Hogyan legyen mély, rekedtes hangom?

Figyelt kérdés
Iszok töményt meg cigizek, de még nem eléggé rekedtes.

jan. 21. 20:58
 1/10 anonim ***** válasza:
20%
Még egy valami hiányzik. Operáltasd magad négerré!
jan. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Olyat szeretnék, ami az alkoholistáknak van idősebb korban. Haveromnak már 16 évesen sikerült.
jan. 21. 21:02
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Akkor kérdezd a haverodat pistike.
jan. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, meglesz az.
jan. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Miért akarsz korán meghalni?
jan. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nyávogj a tükörbe
jan. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igyál meg cigizzél többet.
jan. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Négyes.


Hány év múlva?

jan. 26. 19:40
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is iszok meg cigizek mert menőnek gondolom, 2 éve csinálom csaj vagyok és mély rekedtes hangom van pedig csak 19 éves vagyok. Genetika számít a legjobban.
febr. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tanulj torokhangot, tök erőfeszítés-mentes cucc, csak rá kell gyakorolni. Miután rengeteget gyakoroltál, beépítheted mint rekesztést, és lesz egy nem mély, de kibäđ[Đtt vagányan rekedő hangod, ha nem viszed túlzásba. Jéghideg sörrel kísérném a töményet, csak mert jó, és mivel egy napig lesz tőle egy kis boost. A legfontosabbat a végére hagytam: energikusan és zengőn beszélj, jól artikulálva, eggyel vagy kettővel hangosabban a kelleténél, de ne érd el azt a határt, amikor nem megy még annyira se mélyre! Csendes környezetben levegős tüdőhanggal lehet uralni a placcot, csak az úgy légzőgyakorlatok nélkül párszavas mondatokra lesz csak elég. Ha nincs meg ösztönből, szaladj be egy hangképzés tanárhoz kimondottan a problémáddal, iszonyat buli lesz, még ha nem is olcsó.
febr. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!