Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lány létemre nagyon szőrös...

Lány létemre nagyon szőrös vagyok, ott is ahol nem kéne, nagyon zavar. Orvoshoz kellene fordulnom?

Figyelt kérdés

igazából lehet h örököltem de nemtudom mit csináljak.

hátam nemtudom gyantázni normálisan, hasam se, mellemnél is szőrös.

mit tegyek? szőkítsem ki?


2010. okt. 23. 16:11
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát ha ennyire durva tényleg, akkor nem ártana egy hormonvizsgálat. Endokrinológust keress fel.

De vannak "szőrösebb" fajta nők is, Te tudod, nálad ez mennyire súlyos.

2010. okt. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
mennyire szőrös a hátad?? csak egy kevés vagy nagyon?? mert egy kicsi mindenkinek van. és a melled??az egész mellkasod vagy a cicidnél 1-2 szál?? azt ki tod szedni szemöldökcsipesszel.
2010. okt. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

a hátam eléggé, tehát tapintásra is rendesen érezni.

a mellemnél pedig a bimbó körül vastagabb szálak, mellette az egész pihés. ez sem normális ugye? érintésre azt is érezni

2010. okt. 23. 17:08
 4/10 anonim ***** válasza:
A barátnőm is ilyen!Volt orvosnál,de mindent rendben talált,úgyhogy nála örökletes.Találsz egy pasit akit ez nem zavar és el is felejted!
2010. okt. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

és a bnőd is szőrös olyan helyeken ahol nem kéne?

h tudtad ezt elfogadni? azonkívül h szereted

2010. okt. 23. 23:15
 6/10 anonim ***** válasza:

Előző vagyok!

Én nem ilyesmi alapján ítélem meg az embereket.Attól,hogy szőrösebb az átlagosnál még ugyanolyan szép mint bárki más,csak neki többet kell szőrtelenítenie,ha őt zavarja,de miattam nem. Amikor rájött,hogy engem egyáltalán nem zavar utána már ő sem volt olyan gátlásos miatta,és például télen egyáltalán nem szőrtelenít.

2010. okt. 24. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Ha téged gátlásossá tesz vagy a pasidat zavarja akkor válogass a tartós szőrtelenítő (orvosi kezelések) közül.

Ezek folyamatosan csökkentik is a szőrzetet, és egyre kevesebb lesz végül.


Sötét erős szőrszálakra először

Lézeres vagy IPL orvosi szőrtelenítés:

[link]


Halványabb, gyengébb szőrszálakra Epilar vagy Depilar enzimes szőrtelenítés a legjobb(orvosi ellenőrzéssel)

[link]

2010. okt. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

értem, hát szerencsés lehet h ilyen fiút talált:)


köszönöm de ezek sajnos elég drágák

2010. okt. 24. 10:54
 9/10 A kérdező kommentje:
valami olcsóbb módszert nem tudsz ajánlani?
2010. okt. 24. 10:55
 10/10 anonim ***** válasza:
Endokrinológushoz menj el. Lehet vmi hormonprobléma, azon pedig talán tud segíteni. Ha csak ilyen típus vagy, akkor marad a gyanta meg a kozmetikus...
2010. okt. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!