Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tehetek a térdfájdalom ellen?

Mit tehetek a térdfájdalom ellen?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 18 éves lány vagyok, 15 éve lovagolok rendszeresen. Talán egy 3 éve elkezdett fájni a térdem a lovaglástól, olyan szinten hogy a versenyzésről lekellett mondjak. Mivel elég sok fizikai munkát végzek (fát vágok, ganyézok napiszinten stb tipik tanya meló) egyre erősödött a fájdalom ebben az egy hétben. Ma hajnalban pedig arra keltem hogy eszméletlen módon nyilalt a térdem, soha nem keltem még térdfájdalomra. Szerintetek elmenjek dokihoz vele? Ott mit tudna kezdeni vele, vagy van kimondottan valami gyógymód rá? Sajnos az nem megoldás hogy lemondok a munkákról hiszen ebben látom a jövőmet, semmiképp nem szeretném ezt abbahagyni .

Valakinek esetleg tapasztalat ilyenről? Válaszokat nagyon köszönöm!😊


jan. 24. 23:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Már a fájdalom legelején el kellett volna menni dokihoz vele.

Rengeteg baja lehet, olyan is ami konnyen kezelheto meg olyan is ami nem kezelheto de megelozheto. Pl ha porckopas akkor az folyamat kopik es te csak a gyorsasagat tudod lassitani. De ha lekopott sose no vissza.

Lenyeg hogy minel hamarabb ortopédia

jan. 25. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
jan. 25. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!