Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha néhány napig Xanaxot...

Ha néhány napig Xanaxot veszek be elalváshoz attól még nem szokok rá?

Figyelt kérdés
jan. 26. 22:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát az a helyzet 1-2 szem még oké de ahogy jönnek az újabb napok, érezni fogod hogy kell, érzékeltetni jelezni fogja a tested!
jan. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Xanaxról nincs tapasztalatom,de nekem a combtörésemkor adtak Frontint a kórházban éjszaka alváshoz.

Pár nap után próbáltam nem bevenni, de nem tudtam nélküle elaludni, úgyhogy feladtam, és hajnalban bevettem, nem bírtam tovább forgolódni a sötétben... (a kedves szobatársak kb. azért is beszóltak, ha 9 után égett az olvasólámpám 😠)

Viszont ahogy hazaengedtek (10 napot voltam benn), már nem kellett szednem, amihez persze hozzájárult az is, hogy ha nem tudtam aludni, akkor nem csináltam belőle problémát, tévéztem, olvastam stb...

jan. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!