Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Voltam vérvételen és pár...

Voltam vérvételen és pár érték magasab lett az orvos azt mondta hogy megnézuk 3 hónap múlva.. A kérdésem igazából csak az lenne hogy miért 3 hónapot szoktak várni ? Mire várnak és mit figyelnek

Figyelt kérdés
Miért három hónap ?

jan. 30. 23:17
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Csekély eltérést bármi okozhat.
jan. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azt mondta, hogy miben volt az eltérés?

Általában akkor mondanak 3

jan. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jajj, bocsánat, véletlenül küldtem el hamarabb

Általában akkor mondanak 3 hónapot ha nem életbevágóan fontos dolog (semmi komoly elváltozás nincs látszólag), és nem lehet 2 nap alatt helyrehozni

Nekem pl vashiánynál volt így. Nyilván ha valami komolyabb betegségre utaló jelet látna a leletben a doki, akkor jóval hamarabb lenne a következő vérvétel

jan. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Attól függ mi az ami magasabb lett és mennyivel. Pl. a májenzimeknek kell annyi idő, hogy visszaálljanak, ha átmeneti csak. Nálam voltak olyan értékek anno, amik 1 hét alatt rendeződtek, a doki csak nézett, mint a moziban.
jan. 31. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert három hónap alatt látszik már relevánsan az, hogy a kérdéses értékek felfele vagy lefele mozdulnak el. Egy hét után valszeg ugyanaz lenne az eredmény.
febr. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!