Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Voltam egy speciális vérvétele...

Voltam egy speciális vérvételen, autoimmunitásomat nézték vele. A felső érték 20 volt és nekem 23 volt az eredményem. Aztmondták az orvosok, hogy ez magas, és újra vettek vért, aminek az eredménye majd két hónap múlva jön meg. (? )

Figyelt kérdés
Van okom izgulni? Ez okozhatja a 2 éve tartó fejfájásomat/ rosszulléteimet? (minden vizsgálaton voltam már a rosszullétekkel, minden negatív, egyedül ez ami rossz lett) Szerintetek?
2010. ápr. 30. 22:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Tisztázzuk mit értünk rosszullét alatt! Mit néztek pontosan a laborban?
2010. máj. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rosszullét konkrétan azt takarja, hogy minden nap fáj a fejem, van hogy nem tudok enni sem meg inni sem, hányingerem is szokott lenni, sokat romlott az állólépességem. Gyakran vagyok ideges, nem nagyon tudok odafigyelni, koncentrálni dolgokra. Semmilyen gyógyszer nem használ, még a nagyon erős sem, akárhányat veszek be. Minden helyen jártunk már, minden eredményem jó lett kivéve ezt. Nemtudom pontossan mit néztek, de egyszer levették a vért, és ennyi lett az eredmény, ezért mondták, hogy megpróbáljuk újra, de ez elég ritka laboros vizsgálat (egy hónapban egyszer) és az eredmény is 1- 1,5 hónap alatt jön meg.
2010. máj. 2. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!