Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fáj ennyire?

Miért fáj ennyire?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A mai napot számítva már a harmadik napja, hogy nagyon erős nyakfájdalommal ébredek. Se jobbra, se balra, se lefelé nézés nem megy annyira fáj. Ennek mi lehet az oka, ha elfeküdtem volna az max egy napig tart nem? De kb most a legerősebb a fájdalom a harmadik napon. Érdemes orvoshoz fordulni vele? Esetleg valami tanács, hogy elmúljon?

febr. 1. 08:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Én 3 nap után biztos orvoshoz mennék, mert valóban van néha olyan, hogy az ember elfekszi/meghúzza a nyakát, de annak valóban látványosan javulni kellene 24-48 óra alatt óvatos mozgatásra, tornára, meleg vizes zuhanyra, masszázsra stb.


Hívd fel a helyi járóbeteg szakrendelést vagy nézd meg neten, hogy van-e ott reumatológia és kell-e oda beutaló, sürgős esetben (szerintem ha 3 napja mozdítani nem tudod a fejed a fájdalomtól az annak számít). Vagy elindulhatsz a háziorvosodon keresztül is.

febr. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!