Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A bal vállam környéken van...

A bal vállam környéken van egy anyajegyszerű kitüremkedés, ami fokozatosan besötétedik, majd elhalványul. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Három éve vettem észre, nem tulajdonítottak neki különösebb jelentőséget, de most foglaltam időpontot egy magán bőrgyógyászati rendelésre jövő hétre, és ahogy közeledik az időpont, egyre jobban parázok. Nagyobb nem lett, egyáltalán nem fáj, a bőr enyhén sárgás a körletén, amikor besötétedik. Enyhén kitüremkedik, a teljesen normális rózsaszíntől a feketéig változik a színe. Nyáron, vagy az év bizonyos szakaszain nem sötétedik be, de ilyenkor egy hét alatt kijön, majd elmúlik. Aztán megint előjön, megint elmúlik. Az ismerőseim még nem is hallottak ilyenről. Van valakinek hasonló tapasztalata?

febr. 1. 12:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt a bőrgyógyász tudja majd megerősíteni, szerintem ahogy a ruha anyaga dörzsöli, úgy változik a színe - ennél jobbat tényleg nem tudok mondani, nem vagyok bőrgyógyász. Biztos nem lesz semmi gond!
febr. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem a combomon volt hasonló, azt mondta a bőrgyógyász, hogy valamilyen hajszálér eredetű dolog, ami néha bevérzik, akkor sötétebb. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy ne ijedj meg, valószínűleg neked is egy ártalmatlan valami, de nagyon jól teszed hogy megmutatod az orvosnak.
febr. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!