Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Magán bőrgyógyásznál fizetni...

Magán bőrgyógyásznál fizetni kell, hogy megmondja mennyiért távolítja el a szemölcsöt? És utáma ki kell fizetni az eltávolítást?

Figyelt kérdés
febr. 3. 00:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Én eddig mindig úgy voltam, hogy bejelentkeztem, és már rögtön távolította el a szemölcsöt, majd rögtön fizettem. Ahova én eddig mentem, mindig fent volt az árlista, szóval rögtön lehetett arra az adott dologra foglalni időpontot, nem kellett konzultációra, meg ilyesmire menni. Ha nincs fent árlista, hívd fel, és mond el mit szeretnél, és kérdezd meg, hogy ennek mi a menete. Szerintem ha nem egy extrém esetről van szó, akkor nem kell előtte konzultáció élőben, hanem szimplán bejelentkezel arra a kezelésre és rögtön megcsinálják. Milyen szemölcs?
febr. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Alapvetően így megy, de ha biztos vagy benne, hogy csak szimpla szemölcs, akkor eleve szemölcs eltávolításra kérsz időpontot.
febr. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!