Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az igaz, ha az egyik oldalamon...

Az igaz, ha az egyik oldalamon alszok sokat, akkor az orrom arra az irányba fog mutatni?

Figyelt kérdés

Azt hallottam, ha az oldalamon fekve alszok oldalra fog nyúlni az orrom és amikor normálisan állok, akkor lehet látni hogy pl. Jobbra mutat egy kicsit az orrom.


Ez lehetséges?



febr. 3. 17:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen.

A maszturbálástól pedig kiszőrösödik a tenyered.

febr. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, ha oldalra fordítod a fejed.
febr. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Senior Séf ***** válasza:
Max, ha akkora heftid van, mint Pinokkiónak.
febr. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem.

Ezek alapján, ha háton aludnál, akkor az orrod felfelé kellene nőjjön. Ha hason, akkor meg kilapulna és eltűnne, mint kit nem nevezünk nevénnek.

Max akkor lenne így, ha eltörnéd, nem raknák rendbe és folyamatosan az egyik oldalra nyomná valami (0-24ben) és úgy forrna össze.

febr. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha gyerekkorodtól fogva mindignugyanazon az oldaladon alszol, akkor annak lesz nyoma.
febr. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Csak annyi helyen olvastam, hogy egy kicsit megijedtem, de most már megynyugodtam.

febr. 4. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!