Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » SOS! Pattintós melegítő zselé...

SOS! Pattintós melegítő zselé párnát hol lehet MOST kapni?

Figyelt kérdés

Egy csomó helyen kerestem már, de mindenhol csak a mikrózható zselépárnát árulják. Nekünk ez nem vált be.

Régebben láttam olyat, amiben van egy fémlap szerű, amit ha megpattintasz, akkor felmelgeszik a zselé. Ilyet keresek SOS.


2010. okt. 24. 08:56
 1/7 anonim ***** válasza:
nem forgalmazzál már, én kerestem ezelőtt 8-9 hónappal, mindenhol csak annyit mondtak, hogy már elfogyott és nem is kapnak újat. Nem tudom, mi volt vele a baj.
2010. okt. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lidl-ben vettük régen,de hát már nincs
2010. okt. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem forgalmazzák??

Egy két hónappal ezelött a tescoban vettünk, meg még ott most is van. Meg sport boltokban is lehet kapni.

2010. okt. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
az aldiban is szokott lenni,nem is volt drága.699ft volt és 2 darab volt egy csomagban,olyan tenyérnyi méretűek.
2010. okt. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Tesco és Aldi? Körülnézek. Köszi!

A patikában azt mondták, hogy sok volt a garanciás probléma ezért visszavonták. Álítólag sok volt, ami nem alakult vissza, így használhatatlanná vált.

2010. okt. 24. 10:06
 6/7 anonim válasza:
Én a Rossmannban vettem ilyen kék kis dolgot, amit ha megpattintasz felmelegszik. Nem tudom, erre gondolsz-e.
2010. okt. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, kaptam. :)

A KIK textildiszkontokban kapható. Tenyér méretű, többféle alakú és mintájú, 290,- Ft volt darabja.

2010. okt. 25. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!