Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Táborban ezt hogy oldjátok...

Táborban ezt hogy oldjátok meg lányok?

Figyelt kérdés

Egy hetes táborba megyünk az osztállyal, voltunk már ott pár éve. Közös, függöny nélküli zuhanyzók vannak. Ez kicsit frusztrál, de kénytelen leszek leküzdeni, majd megoldom. Viszont 2-3 naponta borotválkozom lent, és ezt már túlzásnak érezném egy közös zuhanyzóban, mégiscsak intimebb dolog. Ha meg nem borotválkozom akkor pikkpakk megnő, és az is ciki ha szőrösen állok be.

Hogy szoktátok ezt megoldani?


febr. 4. 09:02
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Lehet rossz a kategória…
febr. 4. 09:13
 2/13 anonim ***** válasza:
56%

Hát borotváld le indulás előtti nap bakker :D 2-3 nap alatt meg nem nő meg látványosan

Hány napos az a tábor?

febr. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Úgy kezdtem, hogy egy hetes.
febr. 4. 09:33
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja látom már. Mindegy, a lényeg, hogy kibírod. Gondolom a többi lánynak is nő odalent.
febr. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Gondolom, csak valahogy szerintem durva lenne ott nekiállni.
febr. 4. 09:39
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok?
febr. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
16
febr. 4. 09:41
 8/13 anonim ***** válasza:
80%
Én nem borotválnám addig. Egy hét alatt nem nő dzsungel. Meg amúgy sem a puncidat fogják nézegetni. Sokkal felűnőbb ha ott elkezded borotválni.
febr. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Szerintem mindenki megnézi a másikét, nem szexuális céllal csak kíváncsiságból
febr. 4. 12:30
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát én soha nem nézegettem másokét. Még úgy összességében az alakjukat diszkréten igen, de a puncit nem. Azt mondjuk nem is lehet észrevétlenül. Milyen kíváncsiság? Ugyanaz van a lábuk között.

De ha ennyire aggódsz, menj el legyantáztatni. Az pár hétig kitart úgy.

febr. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!