Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nyári ottalvós táborban hogy...

Nyári ottalvós táborban hogy oldjam meg a nagydolgot?

Figyelt kérdés

Ma jöttünk el és péntekig tart a tábor. Kis házakban vagyunk négyen. Én egy másik lánnyal és két fiúval vagyok (én is lány vagyok) egy házban. Tudom hogy emberek vagyunk és nem terveztem 5 napig nem vécézni de elsőnek se akarok menni. Viszont úgy érzem hogy muszáj leszek nemsoká elmenni kakilni.


Hogy oldjam a stresszt, hogy ne legyen ciki hogy elsőnek én avatom fel?



2022. aug. 1. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Akinek először kell, az "avatja" fel. Hol itt a probléma? Nem mindegy, ki az első? Vissza ne tartsd! Csak éretlen gyerekek gúnyolódnak ezen, csak felfogja mindenki, hogy ez egy élettani folyamat.
2022. aug. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a legegyszerubb ha a furdo es a wc egyben van. Akkor makod van mert mesz “furdeni”, megereszted a tusolot es kozben gyors pottyantasz majd lefurdesz rendesen.
2022. aug. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Külön van sajnos.
2022. aug. 1. 22:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor allitsatok be zenet es akkor nem hallatszik legalabb.
2022. aug. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tudtál kakilni?
2022. aug. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nehezen, de igen. :)
2022. aug. 3. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!