Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Accu Chek Active vércukor...

Accu Chek Active vércukor mérőbe milyen tesztcsíkot vegyek?

Figyelt kérdés

Ami nekem van azon 333 a kód. (Készülékhez járt 10 teszt+ 10 lándzsa külön még nem vettem)

Ezt külön mondanom kell, hogy 333 a kód vagy csak a cukormérő márkáját mondjam és adnak hozzá tesztet ami van?

Nem kellett nekem a kódot "beüzemelni". Bele tettem a teszt csíkot és működött.


Szeretnék venni, hogy legyen 50 db lándzsát+ 50 db tesztet.

Neten érdemesebb rendelni vagy jobban járok, ha megveszem a patikában és nincs posta ktg? Pingvin patikába járok


febr. 4. 20:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Az Accu-Chek active-hoz nem kell kód, az kódmentes. Ha meg kellene, akkor a dobozában benne lenne.
febr. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Youtube videó van fent róla a gyártótól, amiben a nő magyarázza, hogy oldalra be kell dugni egy kis chip-et amin rajta lesz, hogy milyen a kódja és olyan kódú tesztet kell venni, ezért írtam le.


Tehát vehetek bármilyen kódú tesztet? Amit én kaptam azon 333 a kód. Teljesen mindegy milyet kapok? Csak a márkát mondjam a patikában?

febr. 4. 21:47
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, a pontos típusa kell. Lehet van kódos is, de ha a hozzá adottnál nem kellett chip kártya, akkor nem kell.
febr. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Accu Chek Active

ennyi elég?

Ennél pontosabb típus nincs rajta

Le is fotóztam a dobozt


Nem kellett hozzá chip kártya, ezért kérdezem, hogy akkor mindegy milyen kódút kapot?

febr. 4. 22:10
 5/10 A kérdező kommentje:
kapok*
febr. 4. 22:10
 6/10 anonim ***** válasza:
Nincs kódja a tesztcsíkoknak, nem kell hozzá, Accu-Chek Active-hoz kell azt mondod és ennyi, vagy rendelsz neten.
febr. 5. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Csak van kódja ha rá van írva hogy kód:333

Ezért kérdezem hogy mindegy e hogy milyet kapok...

febr. 5. 08:45
 8/10 anonim ***** válasza:
De nem érted, hogy ha van is kód chipes tesztcsík, akkor az a tesztcsík dobozában lesz? Azt kell bedugni a készüléked oldalába, ha chip-es verzió. Ha veszel másik tesztcsíkos dobozt, akkor abban lesz egy újabb chip, annak a tégelynek a kódjával.
febr. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Te nem érted amit írok!


Van chip kódos.

Meg van olyan amihez nem kell külön bemondani a kódod. De az is kódos. Ezt kérdezem hogy mondjam e hogy 333 kódú teszt volt az enyémben vagy mindegy milyet kapok.

febr. 5. 12:53
 10/10 anonim ***** válasza:
febr. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!