Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mièrt hallok hangokat olyankor...

Mièrt hallok hangokat olyankor is amikor teljes csend van ès nincs semmi zaj?

Figyelt kérdés
Ha vannak külső zajok akkor azok elnyomják, de egyèbkènt mindig hallom. Olyan sistergès szerű halk hang. Mint a fehèrzaj csak magasabb frekvencián. Mindkèt fülemmel egyforma erőssèggel hallom. Bár nèha olyan mintha a fejemből belülről jönne. Nemtudom megmondani mióta hallom, már gyerekkoromban is hallottam. Csak eddig nem említettem senkinek mert úgygondoltam termèszetes, de így 30 felett már kezd èrdekelni a mièrtje. Ez mindenkinèl megvan?

febr. 6. 11:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen betegséggel diagnosztizáltak, és én non stop hangokat hallottam egész nap minden hangot kiadó dologból. Nekem úgy érzem nem a gyógyszer, hanem az idő múlása mulasztotta el.

[link]

febr. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem valószínű... talán valami pszichés ok?
febr. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#1 ez nekem nem ilyen. Akkor is hallom ha nincs semmi kütyü a közelemben. Akkor hallom legkobban ha nincs semmi ami hangot adna ki.


#2 Alkoholista apa pl?

febr. 6. 12:04
 4/11 anonim ***** válasza:
az bőven lehet kiváltó ok, ha PTSD alakult ki belőle vagy efféle
febr. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az mèg kiskoromban volt. Kb 3-4 èves lehettem mikor otthagytuk anyukámmal. Mèg óvodába sem jártam.
febr. 6. 12:15
 6/11 anonim ***** válasza:

Kérdező; lány vagy fiú vagy?

Ha lány, akkor az biztos kihat a férfiakkal fennálló kapcsolatra... És ha mind a mai napig lepörögnek ezek benned, akkor a hangok mindenképp összeköttetésben lehet azzal, amiket átéltél.

febr. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Fárfi vagyok
febr. 6. 12:23
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem emlékszem azokra az időkre mikor még vele éltünk.
febr. 6. 12:24
 9/11 anonim ***** válasza:
Én el tudom képzelni a pszichés okot.
febr. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tinnitus néven fogsz róla bőséges irodalmat találni.
febr. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!