Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mièrt hallok hangokat olyankor...

Mièrt hallok hangokat olyankor is amikor teljes csend van ès nincs semmi zaj?

Figyelt kérdés
Ha vannak külső zajok akkor azok elnyomják, de egyèbkènt mindig hallom. Olyan sistergès szerű halk hang. Mint a fehèrzaj csak magasabb frekvencián. Mindkèt fülemmel egyforma erőssèggel hallom. Bár nèha olyan mintha a fejemből belülről jönne. Nemtudom megmondani mióta hallom, már gyerekkoromban is hallottam. Csak eddig nem említettem senkinek mert úgygondoltam termèszetes, de így 30 felett már kezd èrdekelni a mièrtje. Ez mindenkinèl megvan?

febr. 6. 11:38
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez fülzúgás, ha konstans zúgó, sípoló hang. Sajnos hatásos gyógymód jelenleg nincs rá, az orvosok azt szokták mondani, hogy meg kell tanulni együtt élni vele.
ápr. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!