Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A kórházban az ügyeletes...

A kórházban az ügyeletes nővéreknek tiltva van a tiktok?

Figyelt kérdés
Most hajnalban néztem fel a tiktokra, és figyelmes lettem egy nagyon csinos lányra, aki épp élőzött. Kb 9-10 nézője lehetett. Rögtön látni lehetett rajta, hogy valamilyen egészégügyi dolgozó, mert fehér köpeny volt rajta, amit egy pléddel próbált eltakarni. Próbáltam megkérdezni, hogy mit csinál ilyen későn, csak nem ügyeletes nővér? Erre rögtön letiltatott a moderátorral. De másokat is, akik kérdezgették, vagy mondták, hogy ez nem egy lakás, hanem kórház. De én akkor még nem tudtam, hogy mindenkit letilt aki felmeri ezt a témát hozni. Mondhatni elég sz*rul esett, mert teljesen normálisnak tűnt. Viszont, ha tilos tiktokon lájvoznia onnan, akkor miért csinálta. Inkább letiltat egy csomó embert , csak úgy? Meg mit tudtam volna én neki ártani azzal, ha tudom hogy egy kórházból lájvozik? Már le**arom, csak felhúzott egy kissé, mikor én többször is átgondolom, hogy mit írok, és hogyan valakinek. Nem is némított, vagy tiltott senki.

febr. 11. 03:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hát dicséretet biztos nem kapna érte de ha kicsit emberek maradunk akkor igazából ha épp nyugodt volt a légkör, a betegek rendben voltak és ő a lájvban nem mutogat semmi olyat akkor nem értem miért kéne, hogy probléma legyen.


Mindenesetre ne vedd magadra, rosszat te nem csináltál.

febr. 11. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a beteghordó tiktokozik.

Alapvetően ha nem megy a munka rovására, ha nem sértesz vele személyiségi jogokat meg a kórházszabályzatot, akkor miért ne, nálunk sincs konkrétan megtiltva semmi. Nyilván egy újraélesztést nem közvetítesz élőben, de vacsi közben, holtidőben a konyhában függöny háttérrel ésszerű keretek közt azt csinálsz, amit akarsz. Bár a seggmutogatást, munkáltató szidását vagy az ordítva éneklést nem fogják jó szemmel nézni, de mittomén, hogy kenjük meg a pirítóst tartalmat nyugodtan gyárthatsz.

febr. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!