Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi állhat ennek a problémának...

Mi állhat ennek a problémának a hátterében?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy más is tapasztalt e már olyan vérnyomás problémát, hogy most már hetek óta nem tud vissza állni a normális értékekre stabilan, nekem mindig 120 alatt szokott lenni, de mostanában már pár hete , nagyon keveset mérem 120 alatt, vagy normálisnak, mindig vagy emelkedett magas, vagy 140, 150 160, de volt már az ijedség alatt magasabb is, tudom olyankor nem szabad mérni amikor pánikolunk, de nem gondoltam, hogy nagyon magas lesz, és akkor elég magasat mértem, és persze nagyon megijedtem. Voltam házi orvosnál, kardiológián, még egyszer az ügyeletre is bementem mert nagyon féltem, hogy meddig akar emelkedni a vérnyomásom, mindenhol azt mondták, hogy túl stresszelem, és attól van,az eredmények a vizsgálatokon jók voltak, kivéve a vérnyomásom, mert nagyon parázok a vérnyomás méréstől ha máshol

mérik. Vérnyomás csökkentőt nem szedek, gyógyteák, és alkalmanként xanaxot szedek,Volt esetleg valaki hasonló helyzetben?



febr. 11. 16:16
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!