Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi bajom lehet? Valami gyógymó...

Mi bajom lehet? Valami gyógymód, kifogytam mindből.

Figyelt kérdés

1 hete körülbelül folyamatosan köhögök, de nagyon intenzíven... Amikor köhögök veszettül fáj a jobb oldalam, a csípőm fölött, a bordatájékon...

iszom a teát és gyógyszert szedek...egy hete...de nem javul semmit...

orvoshoz meg kb 2 hete voltam, mandulagyulladással, s kivizsgált rendesen...


2010. okt. 24. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Utifu-kakukkfutea kevereket igyad olyan melegen, ahogyan birod es kortyonkent, mezzel-citrommal edesisd.

Parolj meg e1-2 fej v.hagymat es egy vaszon anyagba, de lehet parnahuzatban is, amilyen melegen tudod tedd a mellkasodra. Lehet, hogy tudo fajdalom, de lehet, hogy egy ideg okozza a fajdalmat.

A hatadra is tudod a pakolast tenni, amit a mellkasodra keszitesz, de amikor a pakolas rajtad van, akkor takard le a testedet, hogy megne fazz.

Jobbulast!

2010. okt. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a mandulagyulladásod kis tüdőgyuszivá alakult át...Szedted rendesen a gyógyszert? Köptetőt ilyenkor nagyon fontos, nekem a mandulagyulladásnál az antibiotikumok után még 2 hétig szednem kell, hogy nehogy tüdőgyulladás legyen belőle...
2010. okt. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Menj vissza az orvoshoz, nehogy tényleg tüdőgyulladás legyen, bár akkor lázas is lennél.

Lehet, hogy csak a borda közötti izmok fájnak.

2010. okt. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Menj vissza az orvoshoz, lehet tüdőgyulladás lett belőle, de az is lehet, hogy csak a sok köhögéstől fájnak az izmaid. Az orvos megvizsgál és kiderül, mi okozza a fájdalmadat.
2010. okt. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Már rég vissza kellett volna menned a dokihoz. A 2 héttel ezelőtti kivizsgálás, már megbocsáss, marha régen volt. Ez vagy a mandulagyulladás szövődménye vagy új szerzemény, mindkét esetben kezelés igényel. Milyen gyógyszert szedsz? Mert nem hiszem, hogy a mandulagyuszis antibiotikumot eszed 2 hete... A recept nélküli szarságok meg semmit nem érnek a fájdalmas, állandó köhögésre.
2010. okt. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

lázam is van...meg baromi gyorsan fáradok...meg a szemem is ég nagyon...

az antibiotikumból csak annyit szedtem amennyit az orvos felírt...most csak köhögés-, lázcsillapítót szedtem...

holnap vissza megyek az orvoshoz, egy tüdő röntgen nem ártana...

2010. okt. 24. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!