Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szánnál rám 1 percet és...

Szánnál rám 1 percet és elolvasnád kérdésem? Létezik rá valamilyen gyógymód/krém stb?

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám, hogy nagyon nagyon lila alul a szemem tudom, hogy ott a legvékonyabb a bőr de mit lehetne ezzel tenni mert így úgy nézek ki, mint aki kialvatlan/drogos lenne

köszönöm


2011. nov. 2. 22:38
 1/9 anonim ***** válasza:
52%

Szia! Bocsi az OFF-ért de pont ugyanez a problémám, oylan a fejem, mint egy drogosé a szemem miatt... :S

Most olvastam az újságban, hogy ilyen oxigénkezelés, amitől tök jó meg fiatal, meg nem lila lesz az arcod.. de hát ki tudja... :D

2011. nov. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mind a kettőtöknek (kérdező, és első hozzászóló) ajánlom, hogy menjetek el egy kivizsgálásra, mert bizonyos veseproblémák tünete lehet a szem alatti lilás karika.
2011. nov. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
De gondolom az másban is megnyilvánult volna, nem csak a karikás szemekben... (mondjuk nekem folyton van valami oO)
2011. nov. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Persze, de jobb félni mint megijedni, és lehet, hogy ez az első tünet.
2011. nov. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszönjük szépen

nincsenek veseproblémámim, igazából egyetemista vagyok és állandóan gép elött vagyok (sajnos) de ez a munkám is (informatikus vagyok) szerintem ez is nagyban befolyásolja csak ha létezne rá valami krém vagy házi patika ami halványítaná és tud is valaki ilyet rá és megírná azt nagyon megköszönném mert ez így már kellemetlen is úgy nézni mindig a másik szemébe hogy tudom hogy drogos fejem van:P

mégegyszer köszönöm a segítő választ

2011. nov. 3. 08:49
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Szolizz napszemcsiben! Vagy ha hasznosan akarod tölteni az idődet, akkor hegessz szemüvegben, az ám az inverz koala fazon :)
2011. nov. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Reggelente ezt próbáld ki. Félbevágott krumplit szeletelj fel vékonyra, tegyél a szemed alá egyet-egyet, és cserélgesd, amikor már beszívódott a leve. Csak otthonról elindulás előtt mosd le a kicsapódott keményítő nyomát. Annyi időt szánj rá, amennyit tudsz, de tíz perc kb. meglegyen.
2011. nov. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nagy-laborvizsgálat szükséges lenne, pl. a vashiány is okozhat ilyet
2011. dec. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sajnos én sem válasszal jelentkezem. Nálam is ez van.

Világ életemben ilyen volt, a vérképemet mindig dicsérték az orvosok. Veseproblémám sem volt soha, bár azt célzottan nem is vizsgálták, tudtommal.

Balerina javaslatát majd kipróbálom.

Egyébként a szoli tényleg segíthet, csak az a baj, hogy én féltem a szemem, és csak szemüvegben szoliztam eddig, az pedig csak kiemeli, hogy a szemem körül más színem van. :s

2011. dec. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!