Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Forever Living Products-ba...

Forever Living Products-ba érdemes még belépni?

Figyelt kérdés
Barátom be akar lépni ebbe az aloe verás valamibe, ahol 20. 000 Ft-os csomagot kell megvenni, és később pénzt lehet vele keresni, de nem nagyon tudom, csak azt látom ez is mlm. És drága. Ha az elején kezdte volna, talán de most .... szerintetek??
2010. okt. 24. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

sosem volt...

baromság. lehet vele keresni, persze, ha az alapítók közt vagy. esetleg ha rengeteg olyan ismerősöd van aki kapós az ilyen méregdrága szmötyikre, és rengeteg olyan akit amgadalá szervezel, és mellesleg hajalndó vagy egész nap nyomolni a telefonnal a füelden.

2010. okt. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! De a barátom nem hisz nekem hogyan állítsam meg? Akinek van személyes tapasztalata, priviben tudna írni???
2010. okt. 24. 18:15
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
hát a barátod csináljon amit akar...aki hisz ilyenekben azt nem lehet leállítani. nekem pont flp-s pasival volt vitám arról hogy van-e ennek értelme, emrt ugye be akart szervezni, én meg végighallgatni sem akartam...hát hülyének nézett basszus:)) olyan ellentmondásokat sorakoztatott fel elém, hogy csodálkozom rajta hoyg nem szakadt le a plafon. Egyébként mond meg a barátodnak hogy lépjen be ha akar, de a csomagot ne vegye meg előre, úgy tudom a nélkül is el lehet kezdeni.
2010. okt. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Lucky09 válasza:
100%

Sziasztok!


Gondoltatok már arra, hogy embere válogatja? Van, akinek érdemes, van, akinek nem. Ez őrajta magán múlik. Az nem számít, hogy az elején kezdi-e, vagy sem, az elején sokkal nehezebb volt, és úgy tűnik, most egy folyamatos, töretlen növekedés zajlik, lassacskán egy generációváltással egybekötve. Ne állítsd meg a barátodat, hagyd, hadd menjen a maga útján! Akármivel próbálkozik, legyen az vállalkozás vagy mlm, lehet, hogy bejön neki. Lehet, hogy nem. Ha ő úgy érzi, megpróbálná, ne hallgasson senkire, csak a saját megérzésére, próbálja meg! De a szívét azt bele kell önteni, másképp nem megy. Szívesen beszélgetnék veletek az érveitekről, érdekel, ki mit gondol. Nem minden ellenvetés hülyeség, de nem is mind igaz. Ne állítsd meg! Hadd menjen!

2010. dec. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is MLM-ezek csak egy másik cégbe,magyar cég sokan jönnek át hozzánk,bizony.Az MLM elkezdése,az olyan mint az ELTE proginfó,bárki lehet programozó,mégis onnan is hullanak az emberek mint a legyek.

Ne állj az útjába,örülj,hogy célja van és nem egy kis hülyegyerek aki el van magának otthon a TV előtt,hanem tenni akar magáért,vannak céljai.

2011. márc. 24. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is sokáig az volt a fejemben, hogy egyszer majd telítődik. Mára rájöttem, hogy most érdemes csak belépni, hisz az emberek ismerik, a családi tájékoztatón a kendős nénikék mondják el helyetted a terméktapasztalatokat. Nem kell azon szenvedni, hogy működik vagy nem működik. De ha elkezded csak profi módon csináld, mert az amatőrök kihullanak.
2012. jan. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!